V ČEM JEZDÍ AUTOŠKOLA V LIBERCI

Škoda Scala Style 1.6 TDI

Novou Škodu Scala chystáme pro autoškolu v Liberci na sezonu 2020.

Krásná z každého úhlu, nabitá technologiemi

Škoda Scala získala designérské ocenění reddot award 2019. Do autoškoly v Liberci přináší technologie mnohem dražších aut, například přední i zadní světla s technologií LED a nejmodernější asistenční systémy.

Naučte se jezdit první třídou

Dvouzónová klimatizace, vyhřívané sedačky, největší panel infotainmentu ve své třídě s konektivitou pro Android i Apple, startování tlačítkem, automatický restart motoru po jeho nechtěném zhasnutí, automatické rozsvěcení světel a spouštení stěračů...díky komfortní výbavě bude autoškola zábava.

Asistenti, kteří vás v krizi podrží

S parkovacími senzory a couvací kamerou bude parkování hračka. S asistentem rozjezdu do kopce zvládnete v bez zaváhání i prudká stoupání, jakých je Liberec plný. Lane assist zasáhne do řízení při nechtěném opuštení jízdního pruhu a Front assist hlídá prostor před autem a zabrání kolizi s vozem vpředu a nebo s chodcem.

Jezděte ohleduplně k přírodě

Motor 1.6 TDI patří mezi nejúspornější motory ve své kategorii. To znamená nejmenší možné emise CO2. Díky systému selektivní katalytické redukce se vstřikováním AdBlue nevypouští prakticky žádné škodliviny. Přesto mu nedělá problém rozhýbat Scalu přes hranici 200 km/h.

Škoda Fabia

Klasika, která nezklame

Škoda Fabia je osvědčené auto pro autoškolu. Nenabízí sice přehlídku nejmodernějších technologií, ale je to spolehlivý parťák do hustého městského provozu, přesně to, co autoškola Liberec potřebuje.